2011 ve La Plume...

70 yılı aşkın tecrübemizle 2011 yılında yine bir ilke imza attık. La Plume ile Türkiye`de "masa modasını" başlattık ! HO-RE-CA sektörüne kolaylık sağlayacak, sofralarınıza güzellik katacak ve misafirlerinizde hayranlık uyandıracak tamamen hijyenik "AIRLAID" peçete, runner ve masa örtüleri artık Türkiye`de, Elhadefler Kağıtçılık tesislerinde La Plume markasıyla üretiliyor !

Biz Kimiz ?


LA PLUME AIRLAID PEÇETELER :

Birçok farklı ölçüde, desen ve renkte tek kullanımlık peçetelerimiz mevcuttur. Sofralarınız renklenecek, servisiniz kolaylaşacak, hizmet kaliteniz artacak. Kısaca sofranız çok konuşulacak ! Yumuşak, tekstil dokulu yoğun emici airlaid malzemeden üretilen ürünlerimizin teknik özellikleri şöyledir

 

LA PLUME AIRLAID CEPLİ PEÇETELER :

Yoğun müşteri trafiklerine rağmen hizmet kalitesini yüksek tutmak isteyen müşterilerimizin talepleri doğrultusunda La Plume'ün orjinal cepli peçetelerini ürettik. Birçok farklı renk ve desende sunabildiğimiz cepli peçetelerimiz ile yoğun ve stresli anlarda bile muhteşem sofralar kuracaksınız.

 

LA PLUME AIRLAID ÖZEL ÜRETİM PEÇETELER :

Bazı günler özeldir… Önemlidir… Anlamlıdır… Bu günlerinizi gerçekten özel kılmaya çalışıyoruz. Sizlerin isteklerinize yönelik sadece sizin için butik ürünler üretiyoruz.

 

LA PLUME AIRLAID 40 X 24 BANYO MİSAFİR HAVLUSU :

Misafirlerinize verdiğiniz değer, sunduğunuz hizmetin detaylarında gizlidir. La Plume Misafir Banyo Havlusu, tek kullanımlık olmasına rağmen havlu ile kurulanma hissi verir. Nezih görüntüsüyle banyonuza güzellik katar. Banyolarda kullanılan sıradan çekmeli kağıtlardan en az 5 kat daha emicidir. Tek kullanım özelliği ile de normal havlulardan çok daha hijyenik ve yıkama maliyeti olmadığı için çok daha ucuzdur. Bu ürünü hakettiği gibi sunabilmeniz için özel el yapımı dispenser seçeneklerimiz de mevcuttur. İster evinizde, ister işletmenizde misafirlerinizi özel hissettirmek istiyorsanız La Plume misafir banyo havlusunu denemenizi tavsiye ederiz. Kullandıktan sonra vazgeçemeyeceksiniz.

 

AIRLAID RUNNER :

Bir masanın stil sahibi olmasının sırlarından biri RUNNER kullanımıdır. La Plume, sizin için farklı desen ve renklerde runnerlar üretiyor. Özel günlerde (Sevgililer Günü, Yılbaşı, Anneler Günü vb.) masanızı günün anlam ve önemine göre dekore edebilirsiniz. Ya da sadece sevdiğiniz renklerle zarif bir sofra kurabilirsiniz. La Plume'ün tek kullanımlık runner'ları kolay servis, hijyen ve seçim özgürlüğüyle sofralarınızı zenginleştirecek.

 

AIRLAID MASA ÖRTÜSÜ :

Masa örtüsü, sofranın karakterini belirler. La Plume Masa Örtüsü, ister kapak olarak, ister tek başına örtü olarak kullanılabilir. En yüksek kalite ile üretilen La Plume Masa Örtüsü, dokusu ve duruşuyla kumaş örtüden farksızdır. Servis kolaylığının yanında hijyen ve ekonomi yönünden de işletmeye katma değer sağlayacaktır.

 

AIRLAID AMERİKAN SERVİS & BARDAK VE TABAK ALTLIKLARI :

Bir sofrayı ufak detaylar değerli kılar. Boş bir masada bardağınızın altındaki kağıdın üzerindeki desen sizi hayal dünyasına daldırır, başka yerlere götürür… Ya da sıradan bir masanın üzerindeki renkli bir amerikan servis ortamın aniden havasını değiştirir, sofraya karakter katar.

 

AIRLAID YETİŞKİN ÖNLÜĞÜ :

La Plume, yaratıcı ve şık önlükleri ile yemeğinizi üzerinize dökseniz bile çekici olmanızı garanti eder.

 

MASA ETEKLERİ :

Servisin şıklığını oluşturan en önemli etkenlerden biri de masa etekleridir. La Plume, bu konuda da zevklere göre geniş bir seçim alanı sunmaktadır. masa eteklerimiz, sunumuzu güzelleştirecek, servisinizi hızlandıracak ve işinizi kolaylaştıracaktır.

 

LA PLUME

La Plume, misafirlerine en güzel sofrayı kurmak, birinci sınıf hizmet vermek isteyen sizler için airlaid malzemeden ürettiğimiz kumaş dokulu, hijyenik, servisi kolay tek kullanımlık, yüksek kaliteli sofra ürünleridir. La Plume'ün birçok farklı seçeneğiyle davetlilerinizi şaşırtacak; Herkes tarafından kıskanılacak masalar yaratacaksınız. Yıkama, yıpranma, lekelenme, çalınma derdi olmadan gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz La Plume'lü sofraların çok konuşulacağını garanti ediyoruz.


 

EVİNİZ İÇİN AIRLAID PEÇETELER

La Plume

EVİNİZ İÇİN AIRLAID MASA ÖRTÜLERİ

La Plume

ÜRÜNLERİMİZİ TEMİN EDEBİLECEĞİNİZ YERLER

 

HABERLER :

Önemli Haberlerimizi Buradan Takip Edebilirsiniz...


Duyuru Haber Tarihi : 01.03.2012

Duyuru Haber Ekleyen : La Plume Yönetimi

LA PLUME, ANFAŞ 2013`TE - STAND NUMARAMIZ :7D1

BİZİ ZİYARET ETMEYİ UNUTMAYIN !

Diğer Haberler