L A P L U M E

Logo baskılı kişiye özel AIRLAID peçeteler, işiniz veya etkinliğiniz için en iyi reklam ve iletişim aracıdır. Marka tanınırlığınızın ve sunduğunuz hizmet kalitesinin artması için önemli bir adımdır.

Çünkü AIRLAID üzerine baskı yapmak uzmanlık gerektirir. Biz işimizin uzmanıyız ! 

1941 yılından beri süregelen üretim tecrübemize güvenerek 4 ayrı kıtada, 35’ten fazla ülkede iş ortaklarımıza logolu ürünler hazırlıyoruz. 

İşimiz sadece AIRLAID !

AIRLAID kağıdı kabartmalı bir yüzeye sahiptir. Dolayısıyla basılan logonun netliğinin doğru şekilde ayarlanması bir gerekliliktir. 

Aynı zamanda AIRLAID, doğası gereği oldukça kalın bir kağıttır. Bu özelliğinden ötürü üzerine basılan boyayı belli bir oranda emer. Dolayısıyla üzerine baskı yapmak uzmanlık gerektirir.

Evet. Beyaz veya renkli AIRLAID yüzeyler üzerine baskı yapabiliyoruz. Detaylar için bizimle temasa geçebilirsiniz.

    1. FLEXO LOGO BASKISI : 1 ve 2 renk flexo logo baskısı yapabiliyoruz. Baskı için kullandığımız boyaların tümü gıda ile temas standartlarına uygundur.
    2. VARAK BASKI 
    3. PRESS BASKI
     

Her ölçü üzerine farklı baskı sistemleri ile logo çalışmaları yapabiliyoruz. Bu konuyla alakalı detaylı bilgi için ÜRÜNLERİMİZ kısmına bakabilirsiniz.

Termin süresi ürün miktarına, baskı yöntemine ve fabrika yoğunluğuna göre değişmekle birlikte ortalama olarak 3-10 gün arası siparişleriniz üretilip sevkedilir.

Mümkündür. Logonuzu bize ilettikten sonra dijital mock up çalışıp size e-posta ile göndeririz. Bu çalışma tamamen ücretsizdir.

Minimum baskı adetleri ürüne ve baskı yöntemine göre değişmektedir. Detaylar için uzmanlarımıza danışabilirsiniz.